Mathematics
sanchezyan
2015-11-05 11:53:54
Find the unit rate for $1.12 for 8.2 ounces
ANSWERS
Obeyshaw2413
2015-11-05 15:45:23

the answer would be 13.6 cents per ounce or rounded to 14.

ADD ANSWER